Binnen mijn werk als Inzetbaarheid Gids / Casemanager i.o. combineer ik mijn ervaring in administratie, sales, persoonlijke ontwikkeling en begeleiding binnen de bedrijfsgezondheidszorg. Wat mij kenmerkt is dat ik snel verbanden zie en mij goed kan verplaatsen in de situatie van een ander.
Door mijn natuurlijke nieuwsgierigheid kan ik in de wereld van de ander meekijken en stel vragen om tot de kern te komen. Daarbij kijk ik niet alleen naar de klachten, maar ook naar gedrag, patronen, coping en (werk)omstandigheden die invloed hebben op het verzuim. Door deze brede blik, gericht op het totale plaatje, kan ik gerichte en passende begeleiding bieden.
Ik werk graag samen en vind het belangrijk dat zowel werkgever als werknemer zich gehoord en gezien voelen. Door heldere communicatie en een praktische aanpak zorg ik voor overzicht en beweging in het proces.
Mijn keuze voor Human Business Support is een bewuste stap, omdat de organisatie bekend staat om haar hoge kwaliteit, de focus op het denken in mogelijkheden en het benutten van ieders Talenten. Hier kan ik mijn betrokkenheid voor mensgerichte begeleiding benutten en combineren met mijn ervaring in personeelsmanagement. Op deze manier kan ik zowel organisaties als individuen verder helpen, ontlasten en ondersteunen.
Persoonlijk
“Ik woon in Oosterhout met mijn 2 kinderen en ben graag bezig. Ik hou van lezen, wandelen in de natuur, het strand en creatieve activiteiten zoals schilderen en spullen opknappen. Daarnaast vind ik het belangrijk om actief te blijven, al is het soms met sporten een kwestie van even doorzetten. Impulsieve ideeën leiden weleens tot gezellige uitjes en grappige momenten, zoals een spontane poldertour met een elektrisch brommertje. Ook geniet ik van ontspanning met een goede film of serie, dagjes weg met vriendinnen, nieuwe steden verkennen, en op zijn tijd een leuk festival met goede muziek. Ik ga altijd voor een goede balans tussen inspanning en ontspanning”